1 млн. дол. на день коштує ліквідація наслідків аварії на газовидобувній платформі у Північному Морі

  Один мільйон доларів на день коштує ліквідація наслідків аварії на газовидобувній платформі у Північному Морі. Про це повідомив директор французького нафтогазового концерну - власника бурової.

  Витік газу на платформі компанії "Тоталь" - стався минулого тижня у понад двох сотнях кілометрів від берегів Шотландії. Над місцем події протягом кількох днів палав велетенський стовп газу. Загасити вогонь, який загрожував і сусіднім буровим вдалося лише минулої суботи. Ліквідація ж наслідків аварії - триває і досі. За даними екологів, інцидент завдав значних збитків довкіллю.

  Манфред Сантен, хімік організації "Грінпіс": "Внаслідок аварії у повітря потрапила велика кількість метану. Цей газ у двадцять разів небезпечніший для атмосфери, ніж вуглекислий. І це - вкрай серйозна проблема. Якщо платформу не закриють, щодня у повітря потрапляиме 200 тисяч кубометрів шкідливих парникових газів".

  Ендрю Хог, директор зі зв`язків з громадськісью компанії "Тоталь": "Ми робимо усе можливе, щоби припинити викиди газу якнайшвидше і мінімізувати шкідливий вплив на довкілля. Поки, на нашу думку, навколишнє середовище не надто постраждало і ми віримо, що найближчим часом ситуація покращиться".

  Попередній матеріал
  Далекобійник впав із вантажівкою у прірву і вижив
  Наступний матеріал
  Голандські інженери створили гелікоптеро-мобіль
  Теги: