1 людина загинула через буревій "Доллі", що вирує в Америці

  Негода лютує у Центральній Америці. Буревій "Доллі" рухається углиб штату Техас. Несе за собою вітри - швидкістю у півтори сотні кілометрів на годину - та рясні дощі. На узбережжі навала стихії слабшає.
  Напередодні, щогодини тут падало по 10 сантиметрів опадів. Вітер зносив дахи та ламав дерева. Тисячі будинків залишилися без струму. "Доллі" оминув океанські нафтові платформи, утім видобуток "чорного золота" все одно скоротився - власники не хочуть ризикувати. Поки що збитки від стихії невеликі, однак є небезпека повеней. Дощі переповнюють річку Ріо-Ґранде, яка може розлитися вже за кілька днів.

  По той бік кордону - у Мексиці - від буревію загинула людина. Це був місцевий рибалка. Ще один хлопець серйозно поранений - він упав із балкону сьомогу поверху. Найбільше постраждало  місто Матаморос - його вулиці залило водою. Щоб убезпечити населення, владі довелося вимкнути струм. Більшість мешканців міста - переховуються у рятувальних центрах. Загалом там перебувають 13 тисяч мексиканців. Ще десять тисяч - відмовилися залишати домівки.
  Попередній матеріал
  2 людей загинули в метро Києва
  Наступний матеріал
  Потужний землетрус у Японії - 130 людей постраждали
  Теги:
  Loading...