http://www.zastavki.com/

Зима може побити всі рекорди температурних режимів – синоптик

Не минеться цьогоріч і без "погодних гойдалок"

Прийдешня зима може побити всі рекорди температурних режимів. Про це повідомила завідуюча відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, передає "Апостроф".

Як прогнозують синоптики, суворими зимові місяці не будуть, а температура повітря буде вище норми на 2-3 градуси.

"Тенденція істотного підвищення температури за місяць, за зиму і, в кінцевому підсумку, за сезон, відзначається із середини 70-х років минулого століття. Це глобальні тенденції, які стосуються, природно, і України. Найбільші зміни спостерігаються саме взимку і влітку. При цьому для зими ще характерне істотне зростання саме мінімальної температури. Найтепліше у нас останнє десятиліття, зокрема останні три роки: 2015-й, 2016-й і, можливо, 2017-й стануть найтеплішими роками за весь період спостережень", – зазначає Балабух.

Також вона додає, що тепер зими будуть набагато теплішими, ніж 20-40 років тому.

Тим часом народний синоптик Леонід Горбань зазначає: вже у грудні в Україну прийдуть морози. Зокрема, на Новий Рік варто чекати легкий мороз та сніг.

"У перших числах грудня українців вже чекають легкі морози: нічні -3...-4 градуси, вдень близько нуля. Так буде тривати до 4 грудня. З 4 по 7 грудня очікується відлига – +2...+3 градуси", – каже Горбань.

Водночас, згідно прогнозу, уже з 10 по 22 грудня в Україну знову навідаються морози та "погодні гойдалки".

"Так, з 10 по 15 грудня очікується 3-5 градусів нижче нуля, а до 16-17 грудня прийдуть морози сильніші: -11...-16 градусів. З 23 по 26 грудня знову очікується відлига, але з 28 числа повернуться морози, хоч і не дуже сильні -3...-6 градусів", - розповів синоптик. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Зраділи навіть пси-флегмати: Львів засипало першим снігом – ФОТО

/
/
/

Попередній матеріал
Закопчені стіни й вигоріла шафа: У Києві на Троєщині сталася пожежа у школі
Наступний матеріал
Перше посвідчення водія українцям видаватимуть на 2 роки – подробиці
Loading...