Звинувачені у вбивстві Оксани Макар побилися в суді

  Бійкою обвинувачених закінчилося засідання суду про зґвалтування та замах на вбивство Оксани Макар у Миколаєві. Засідання відбувалося у закритому режимі, зважаючи на характер свідчень. Про бійку розповів захисник постраждалої сторони.

  Під час слухань непорозумілися обвинувачені Євген Краснощок та Артем Погосян. Начебто, Краснощоку не сподобалися свідчення Погосяна і він накинувся на підсудного. Обвинувачені коментувати бійку відмовляються. На минулому засіданні Краснощок визнав свою провину у замаху на вбивство. Інші обвинувачувані причетність до злочину заперечують. Однак, експертиза виявила, що всі троє мали статевий зв`язок із дівчиною.

  Нагадаємо, 18-річна Оксана Макар стала жертвою зґвалтування у ніч проти 9-го березня. Щоби замести сліди, троє молодиків намагалися спалити дівчину живцем. Із тяжкими опіками жертву ушпитали до миколаївської лікарні, згодом перевели до донецького опікового центру, де за її життя боролися найкращі лікарі. 29-го березня серце Оксани Макар зупинилося.

  Микола Катеринчук, адвокат потерпілої: "Під час перерви обвинувачені подралися між собою. Краснощок вдарив Погосяна і суддя попередила Краснощока про неприпустимість таких дій в залі суду. Вдарив він на підставі того питання, яке Тетяна задала Погосяну під час допиту. На сьогоднішній день всі допити по Погосяну закінчені. Наступне засідання почнеться з допиту іншого підсудного".

  Тетяна Суровицька, мати Оксани Макар: "Я такой задала вопрос?"

  Антон Долгов, адвокат Артема Погосяна: "В полном объеме я с этим обвинением не согласен. Однако, в ходе допросов, в ходе следственных заседаний, будет устанавливаться истина по делу, и после этого можно будет точно сказать, насколько правильно, на мой взгляд, предъявлено обвинение".

  Попередній матеріал
  Українці і англійці вийдуть на матч з жалобними пов`язками
  Наступний матеріал
  Помер поет Леонід Талалай
  Теги: