Звинувачені по справі Росукренерго проведуть свята в СІЗО

  Новий Рік та Різдво Анатолій Макаренко та Ігор Діденко проведуть у СІЗО. Це рішення Апеляційного суду Києва стосовно екс-голови митної служби та колишнього заступника голови НАК "Нафтогазу". Термін утримання під вартою подовжено до 10-го січня.
  Слідчий СБУ намагався обмежити час для ознайомлення з матеріалами справи для адвокатів та самих фігурантів 24-м грудня. Суддя відмовив у задоволенні цього подання. Самих обвинувачених на судове засідання не допустили. Адвокати Анатолія Макаренка наголосили, що у нього прогресує гіпертонічна хвороба. СБУ уже завершила досудове слідство у цій справі. Анатолія Макаренка та Ігоря Діденка звинувачують у незаконній розтраті та розмитненні 11 мільярдів кубометрів газу, які належали Росукренерго.

  Євген Солодко, адвокат Анатолія Макаренка: "За надуманих підстав порушена кримінальна справ за статтею 364 КПК України, і Макаренко залишився в СІЗО. За обвинуваченням по цій статті питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою взагалі судом не вирішувалося. Його автоматом продовжували тримати під вартою. Це проізвол! Це безаконня".

  Попередній матеріал
  У Національній опері презентували балет, співавтором якого є Толстоухов
  Наступний матеріал
  Прокуратура США розслідує хвилю хакерських атак
  Теги: