nahnews.com.ua

Звіт ООН: На Донбасі з початку конфлікту загинули 9640 осіб, понад 22 тис. поранені

  Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні задокументувала 188 жертв та постраждалих серед мирного населення на сході України за період з середини травня до середини серпня поточного року

  Усього з початку конфлікту зафіксовані 9640 смертей і 22431 поранень, йдеться у доповіді ООН, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Доповідь, яка охоплює період з середини травня по середину серпня, показує, що кількість пов'язаних з конфліктом на сході жертв серед цивільного населення, збільшилася на 66% в порівнянні з попереднім звітним періодом. Усього моніторингова місія ООН з прав людини в Україні задокументувала 188 жертв серед мирного населення на Сході України, включаючи 28 загиблих і 160 поранених протягом трьох місяців", - йдеться у повідомленні.

  Усього станом на 15 вересня Управління верховного комісара ООН з прав людини задокументовано 9640 смертей пов'язаних з конфліктом і 22431 поранень серед українських Збройних сил, цивільних осіб і членів збройних груп з моменту початку конфлікту (з середини квітня 2014 роки).

  У документі наголошується, що причиною більше половини всіх жертв серед цивільного населення, задокументованих в червні і липні стали обстріли через лінію зіткнення, значна кількість цивільних осіб були також убиті і поранені від розтяжок. Кількість цивільних осіб, які померли в результаті вторинних наслідків бойових дій (наприклад, відсутність води, медикаментів або закладів охорони здоров'я), залишається невідомою.

  Попередній матеріал
  Туск: ЄС перегляне відносини з РФ вже у жовтні
  Наступний матеріал
  Глава МЗС Британії: Україна стала жертвою абсолютно неприйнятної агресії з боку РФ
  Теги:
  Loading...
  Бойовики порушили "режим тиші" на Донбасі

  Бойовики порушили "режим тиші" на Донбасі

  У Краматорську активісти пікетували європейських міністрів

  У Краматорську активісти пікетували європейських міністрів

  Журналіст: Тиша протримається на Донбасі рівно стільки, скільки сказав Штайнмаєр

  Журналіст: Тиша протримається на Донбасі рівно стільки, скільки сказав Штайнмаєр