5.ua

Звільнений з російського полону український рибалка – нарешті вдома [відео]

  Вітчизняні дипломати привітали рішення Росії стосовно звільнення Олександра Федоровича. Він уже приїхав додому і зустрівся із дружиною.

  Про скасування підписки про невиїзд для українського рибалки стало відомо сьогодні зранку. Таке рішення, за даними вітчизняного Міністерства закордонних справ, напередодні ухвалив Слідчий комітет Російської федерації у південному військовому окрузі. Водночас, у Генпрокуратурі України заявили – судовий розгляд скандальної справи продовжиться вже на українській території.

  Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики МЗС: «Слідчим комітетом Російської федерації у Південному військовому окрузі прийнято рішення про скасування запобіжного заходу «підписка про невиїзд» громадянина України Олександра Федоровича. Надалі розслідування цієї справи будуть проводити правоохоронні органи України. А Олександр Федорович буде проживати у себе вдома, там, де він проживав. Тобто, ніяких – поки що – обмежень щодо його пересування в Україні немає».  

  Нагадаємо, Олександр Федорович перебував на території Російської федерації з середини літа. 17 липня – катер російських прикордонників протаранив український човен із 5-ма рибалками. 4-ро з них – загинули. Єдиному уцілілому – Олександру Федоровичу – закинули спробу браконьєрства та відмовляли у поверненні до України.

  Попередній матеріал
  У центрі Львова знайшли міну часів війни
  Наступний матеріал
  Нардепи не захотіли скасувати пенсійну реформу і власні привілеї
  Теги:
  Loading...