Звільнені напередодні з полону українські бійці вже прибули до Дніпропетровська

  17 українських бійців, звільнених із полону напередодні, пізно вночі повернулися до Дніпропетровська. В заручниках у терористів вони пробули кілька місяців.


  Для цих людей навіть пізня ніч – не перешкода: своїх рідних та близьких вони не бачили кілька місяців. Тепер із нетерпінням очікують на їхнє повернення з полону. Тішаться, що за непростий період розлуки принаймні мали з ними зв'язок.

  Син Людмили, Роман, потрапив у полон поблизу Іловайська. Він – один із сімнадцяти українців, звільнених цього разу. Семеро з них – військовослужбовці Збройних сил, шестеро – бійці добровольчих батальйонів, четверо – нацгвардійці. Автобус із ними прибув після півночі.

  Бійцеві 39-го батальйону територіальної оборони Олексію Гаврасю в полоні допомагали думки про доньку. Каже, шкодує, що через терористів пропустив важливий момент в її житті – дитина пішла до школи.

  Півтисячі звільнених від початку війни на Сході – стільки людей вирвали з рук терористів представники громадської організації "Офіцерський корпус". Переговірники кажуть: стає чимраз важче домовлятися з бойовиками про обмін полоненими, і закликають їхніх родичів не піддаватися на пропозиції аферистів.

  Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань обміну полоненими Тетяна Губа пояснила: "Я хочу обратиться к родственникам, к близким людям, у которых есть информация, что их близкие в плену: пожалуйста, не отчаивайтесь. Здесь все делают для того, чтобы они вернулись. Ещё хочу сказать – не ведитесь не на какие звонки… Не отправляйте деньги на какой то счет, не пополняйте счета. Не берут деньги за таких пленных".

  Звільненим із полону лікарі нададуть необхідну допомогу, після чого вони вирушать по домівках – відпочивати.

  Попередній матеріал
  Відповідальність за теракт в Єрусалимі взяло на себе палестинське угрупування
  Наступний матеріал
  Штайнмаєр все ще сподівається схилити Росію до миру