Зведення містечок для тимчасового проживання переселенців завершиться до кінця року - Мінрегіонбуд

  онтаж модульних будинків для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей та необхідних інженерних комунікацій необхідно завершити до кінця цього року.

  Про це 25 грудня заявив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інспектуючи хід робіт із розгортання модульного містечка в Харкові.

  Тут завершено проведення комплексу робіт з монтування 189 модулів, підключення їх до інженерних мереж і укомплектування меблями. Залишились роботи з підключення резервного генератора, облаштування території та головне це – підключення містечка до міських мереж електропостачання. Загалом готовність містечка оцінюється на 99%.

  "Геннадій Зубко закликав всіх, від чиєї роботи залежить належна готовність модульних будинків для проживання, докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше у містечка могли заселитися люди",- підкрелсено у повідомленні прес-служби віце-прем'єра.

  Довідково. Загалом з Німеччини в Україну на цей час доставлено 1366 модулів (із 1368). Містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей розташовують в Харкові, Запоріжжі та у Дніпропетровській області (Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград і Кривий Ріг).

  Балансоутримувачами таких містечок будуть обласні державні адміністрації, на території яких вони розташовані.

  Попередній матеріал
  Папа Римський помолився за Україну
  Наступний матеріал
  Морські піхотинці позмагалися з миколаївськими школярами

  На підконтрольні бойовикам території відправлено більше 300 тонн гуманітарної допомоги

  Військовослужбовці забезпечили доставку гуманітарного вантажу до Краматорська

  У Сєвєродонецьку відкриється центр для вивчення гуманітарних потреб Луганщини

  Уряд готує гуманітарну допомогу для окупованих районів Донбасу