40 бійців батальйону "Прикарпаття" досі розшукують

  Місцеперебування більше 40 військових батальйону "Прикарпаття", проти якого порушено кримінальну справу за дезертирство із зони проведення АТО у серпні, досі залишається невідомим.


  "Досі немає інформації, де знаходяться понад 40 військових батальйону. Ситуація складна. Людина, яка присягнула служити в армії, не ходить на роботу", - цитує голову Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука "Укрінформ".

  За словами Гончарука , на цей час більше сотні бійців батальйону "Прикарпаття" знаходяться у Закарпатті, де готуються до завершення своєї служби.

  Як відомо батальйон "Прикарпаття" створений з призовників та добровольців у травні п.р. В зону АТО батальйон, підпорядкований Міноборони, потрапив на початку серпня. За кілька тижнів військові самовільно залишили бойові позиції, що, за думкою військової прокуратури,  призвело до поразки й інші українські підрозділи на Донеччині.

  Нагадаємо, комбат Віталій Комар обґрунтував своє рішення кількаденним мінометним обстрілом та бажанням вберегти життя майже 300 солдат. За фактом самовільного залишення позицій порушено кримінальне провадження.
  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілів в Донецьку спалахнули пожежі
  Наступний матеріал
  У Брюсселі пройшов стотисячний мітинг проти заходів економії