Знайшли фрагменти черепа, який може належати Георгію Ґонґадзе

  Знайшли фрагменти черепа, який може належати Георгію Гонгадзе. Цей факт офіційно підтвердила Генпрокуратура. Фрагмент черепа виявили сьогодні близько 11-ої години ранку, у Білоцерківському районі Київської області, поблизу села Сухоліси. Місці, яке назвав під час допиту затриманий Олексій Пукач, екс-керівник Головного управління кримінального розшуку департаменту Зовнішнього спостереження МВС.

  Як заявив в ексклюзивному інтерв`ю "5 каналу" заступник Генпрокурора Микола Голомша, експертизу останків призначили на середу і вона може тривати кілька тижнів. За його словами, зараз експерти також продовжують пошуки фрагментів останків Георгія Гонгадзе. У ГПУ кажуть, місце, в якому ведуться пошуки, оточене бійцями підрозділу "Альфа". Також підтверджують, що знайдені фрагменти черепа - ушкоджені.

  Микола Голомша, заступник Генерального прокурора: "Слідчі допускають, що це голова, череп Георгія Гонгадзе. Тому зараз ведуться усі роботи для встановлення іншіх фрагментів кісток черепа, і призначена судмедекспертиза. (...) Чим ушкоджені кістки черпа - зараз сказати важко. Для цього будуть експерти, які скажуть - які фактори повпливали на розчленування кісток черепа. Але дійсно це поле, на якому сіють, орють, риють канави, є гусениці тракторів".

  Заступник Генпрокурора також заявив, що інформація про те, чи назвав Олексій Пукач прізвища замовників убивства Георгія Гонгадзе, є таємницею слідства. Саме так він відповів на заклик міжнародної федерації журналістів терміново назвати організаторів убивства Георгія Гонгадзе.

  Нагадаємо, як повідомляла СБУ, Пукач під час допитів назвав трьох замовників злочину. Однак його адвокат Сергій Осика, посилаючись на слова генерала, заявив, що той не називав замовників. Після цього Пукач відмовився від послуг свого адвоката.

  Попередній матеріал
  Реконструкція Андріївського узвозу почнеться наприкинці 2009 року
  Наступний матеріал
  Поліція обшукала будинок особистого лікаря Майкла Джексона
  Теги:
  Loading...