ЗМІ: виїзд добровольців до Сімферополя організує росіянин-«мер» Севастополя

  Севастопольський інтернет-сайт «ForPost», близький до обраного на мітингу міського голови, який оголосив себе ще й головою виконавчого комітету міської ради, бізнесмена Олексія Чалого, закликав севастопольців-чоловіків терміново прибути на площу Нахімова для відправлення до Сімферополя.

  Цитуємо: «Сьогодні Крим переживає серйозні випробування. Планується доленосне засідання парламенту АРК. Від нього, можливо, залежатиме і доля Севастополя».

  Будівлю кримського парламенту і уряд Криму захопили невідомі і підняли російський триколор о 4-20 ранку. Зо три десятки добре озброєних молодиків почали стріляти по скляних дверях, увірвалися всередину, знешкодили охорону і вивели з будівлі ради охоронців та міліцію. На запитання очевидців – хто такі нападники і чого вони хочуть – відповіли, що «русскіє» і хочуть, аби прийшли люди і обрали собі владу. Зараз перед будівлею звели барикаду, її оточила міліція, але не щільно. Людей просять навіть не проходити поруч парламенту і Ради міністрів Криму. У Сімферополі сьогодні оголосили вихідний. Ніяких активних дій поки не відбувається.

  Попередній матеріал
  На Майдані оголосили кандидатів до складу уряду народної довіри
  Наступний матеріал
  Лідер Правого сектору таємно зустрічався з Януковичем
  Теги:
  Loading...