ЗМІ: СБУ переслідує журналіста, що розслідує вибухи у Дніпропетровську

  Журналіста "Української правди" переслідує СБУ. Про це заявляє головний редактор Інтернет-видання Олена Притула.

  Як вона пояснює у своєму блозі, дії спецслужби пов`язані із тим, що журналіст розслідує дніпропетровські теракти. До того ж, він особисто знайомий із трьома з чотирьох арештованих у справі. У Дніпропретровську журналіст намагався вийти на зв`язок із родичами підозрюваних. Уже на вокзалі його зустріли СБУшники і відвезли до слідчого управління, де протримали цілий день, переконуючи, що проти підозрюваних у скоєнні терактів є беззаперечні докази. Притула також каже про зовнішнє спостереження за своїм підлеглим та прослуховування телефонних розмов.

  В СБУ визнали, що проводили процесуальні дії з журналістом у межах справи про вибухи. Як повідомляє прес-центр спецслужби, співробітник "Української правди" не має жодного процесуального статусу у справі, а всі дії з ним були в межах закону. Водночас, про те, чи стежить спецслужба за співробітниками інтернет-видання і чи прослуховує їх телефонні розмови - СБУ не каже.

  У Партії hегіонів заявили, що розбиратимуть ситуацію довкола журналіста "Української правди" на засіданні комітету з питань свободи слова.

  Попередній матеріал
  Грецькі та німецькі фанати з’їжджаються до Ґданська
  Наступний матеріал
  У Києві в відкрили пам`ятник Матері-вдові
  Теги: