ЗМІ: Міносвіти не визнає сфальшованості дипломів "Доктора Пі"

  Міністерство освіти України не визнає фальшивість дипломів псевдопрофесора Андрія Слюсарчука. Про це заявили журналісти газети "Експрес", які опублікували низку викривальних матеріалів про "Доктора Пі".
  Журналісти кажуть - навчатися одночасно і у Російському медуніверситеті, і у Червоноградському ПТУ Слюсарчук фізично не міг. Проте, є достовірна інформація, що у 90-х роках Слюсарчук здобував освіту у Червонограді. Це підтверджують свідки, які пам`ятають його навчання. Серед них - і старший майстер навчального закладу. Сьогодні на брифінгу біля Львівської обласної прокуратури журналісти оприлюднили заяву, в якій від Міносвіти вимагають визнати єдиний диплом Слюсарчука, виданий у Червонограді.

  В`ячеслав, старший майстер училища: "Він опинився у нас з 1 жовтня 1989 року, і достроково був випущений з училища 1 червня 1990 року. Я його особисто бачив в училищі, він ходив по училищу в білому халаті, ну, начебто навчався, якщо це можна назвати - його перебування в училищі - навчанням. Є багато свідків в училищі, ще більше 10, які його там бачили і пам`ятають".

  Світлана Мартинець, журналіст газети "Експрес": "На якій тоді підставі міністр Табачник видав пройдисвіту атестат професора кафедри нейрохірургії, особисто підписавши його, як голова атестаційної комісії Міністерства освіти".

  Попередній матеріал
  Гавриш звільнений з посади першого заступника секретаря РНБО
  Наступний матеріал
  Сьогодні стартує 17-й тур української футбольної Прем`єр-ліги
  Теги: