Facebook

Зірку на московській багатоповерхівці розфарбував у синьо-жовті кольори український екстремал

  Відомий український руфер Григорій-Mustang Wanted взяв на себе відповідальність за розфарбування зірки на висотці в Москві у синьо-жовті кольори. Відповідну заяву він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

  "Дорогі співвітчизники, шановні росіяни, а також доблесні охоронці правопорядку міста Москви. Я, Григорій (він же Mustang Wanted), громадянин України, змушений не задля красного слівця зробити зізнання, спрямоване на звільнення обвинувачених у хуліганстві невинних російських громадян, які мають всі шанси стати жертвами широко відомого своєю справедливістю російського правосуддя. Я і є та сама людина, яка в пориві щирих патріотичних почуттів піднялас на дах висотки на Котельничівскій набережній, і перефарбував на ній зірку в кольори нашого рідного українського прапора, а потім там же підняв прапор незалежної України, про що у мене є фото- і відеодокази", - сказано в заяві.

  За словами Григорія, цей процес тривав практично всю ніч. Хлопець закінчив свою роботу близько 6 ранку і відправився спати.

  "Громадяни Росії, проти яких зараз порушили кримінальну справу і яким світить 7 років, мною були помічені в цей час на даху будівлі, і варто зазначити, що ми з ними навіть не знайомі", - підкреслив він.

  "Визнаю себе винним в "хуліганстві" і готовий постати перед цим самим судом в обмін на звільнення прекрасної сміливої української дівчини - Надії Савченко", - заявив руфер.

  "Вона точно ні в чому невинна, а я хоч зірку розфарбував", - додав він. 

  Хлопець зазначив, що свій вчинок вважає арт-перформансом і присвячує його Дню Незалежності України, а також "всім хлопцям, які захищають зараз Батьківщину".

  Попередній матеріал
  Президент звільнив заступника голови Держприкордонслужби
  Наступний матеріал
  Терористи вбили почесного консула Литви в Луганську
  Теги:
  Loading...