Зі скандалом переобирали голову "Союзу чорнобильців України" [відео]

  Влада на 90 відсотків виконала обіцянки перед чорнобильцями. Про це заявив після чергового переобрання голова "Союзу Чорнобиль України" Юрій Андреєв. Він назвав учасників акцій протесту жертвами маніпуляцій, яких використовують, не думаючи про їхнє здоров`я. Опонентів Андреєва на звітно-виборчу конференцію організації не пустили.

  Не лише для преси, але й для мітингувальників із посвідченням чорнобильця - двері зачинені.

  Обирати президента "Союзу Чорнобиль України" вирішили без непроханих гостей. Серед офіційно запрошених - представники Уряду та Парламенту.

  Ліквідатор Анатолій Мокрий один з чотирьох противників чинного президента організації, якому таки вдалося зареєструватися на конференцію. Утім із ним, переконує, ніхто не рахується.

  Раз на п`ять років у "Союзі Чорнобиль України" обирають президента. Із 1990-го цю посаду займає  Юрій Андрєєв. Оголосити йому недовіру приїхали півсотні ліквідаторів-протестувальників. З собою привезли списки незгодних із кандидатурою очільника чорнобильців. Називають Андрєєва зрадником через співпрацю із владою. Думку обурених на з`їзді озвучив їхній соратник.

  Рішення не впускати невдоволених підтримала більшість делегатів.

  На виборчу конференцію чорнобильці вирішили прориватися. Проте далі воріт так і не пройшли. На заваді стали беркутівці. Делегати по інший бік паркану, присутність правоохоронців називають - пересторогою.

  Ось так без провокацій майже одностайно понад сто делегатів проголосували за кандидатуру Андрєєва. Найближчі п`ять років він головуватиме у "Союзі Чорнобиль Україна". 

  Людмила Голоднік, Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Одесі пропонують ялинки на прокат [відео]
  Наступний матеріал
  Прокурор: усі загиблі у Жанаозені - причетні до організації заворушень
  Теги: