5.ua

Житомирські активісти вимагають відкликати міських «беркутівців» із Києва [відео]

   

  Свої вимоги активісти принесли до Управління внутрішніх справ. Протестувальники кажуть, акцію влаштували для того, щоби спецпризначенці не воювали проти власного народу. До мітингувальників вийшов представник обласної міліції. Він прийняв звернення, втім коментувати його не став.

  Юлія Демчук, учасниця акції: «Ми хотіли, щоб нам пояснили ситуацію, яка склалася, і позицію відносно "Беркуту". Ну, а  в принципі, ми десь такої реакції очікували, оскільки влада і правоохоронні органи ігнорують людей, ігнорують їх думку, ігнорують їх бажання».

  Сергій Пількевич, учасник акції: «Якщо міліція не зважить на наше звернення і взагалі не дасть нам відповіді, тоді ми перейдемо до більш суттєвих дій, ми сюди приведемо не 20 чоловік, а сюди прийдуть тисячі і тоді вони точно задумаються над тим, що вони роблять, і яким чином вони це роблять».

  Юрій Лебідь, заступник начальника УМВС в Житомирській області: «Я вийшов до вас, щоб отримати за дорученням начальника УМВС ваше звернення, ми його розглянемо, я вас почув, на все добре».

  Попередній матеріал
  Порошенко: Європарламент сьогодні засідатиме винятково з українського питання [відео]
  Наступний матеріал
  Два поверхи будівлі Кабміну зайняли силовики [відео]
  Теги:
  Loading...