news.liga.net

Жилін був агентом ФСБ – Шкіряк

  Вбивство могли спланувати російські спецслужби, вважає радник очільника МВС

  Лідера терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна вбили російські спецслужби. Таку заяву зробив радник голови МВС Зорян Шкіряк в ефірі одного з українських каналів, повідомляє УНІАН.

  Шкіряк також схиляється до версії про те, що вбивство сепаратиста Жиліна спланували російські спецслужби. "Якщо факт смерті (Жиліна – Ред.) буде підтверджений, то туди йому і дорога. Ми повинні менше займатися припущеннями, а звертати увагу на ті, події, які передували цьому інциденту. Мушу вам повідомити, що до сьогодні жодного юридичного підтвердження смерті громадянина України Жиліна від правоохоронних органів і російської влади не отримували", - заявив Шкіряк.

  Він уточнив, що є прихильником версії того, що це було сплановане вбивство російських спецслужб, проте не виключає, що це може бути інсинуацією. "Жилін був цінним свідком, він був добре обізнаний у тих злочинах, які скоювала РФ на території України, він був прямим агентом ФСБ і ще з Майдану він виконував завдання російських спецслужб", – заявив Шкіряк.  Він нагадав, що Жилін перебував у міждержавному і міжнародному розшуках.

  Як повідомляв 5.ua, 19 вересня російські ЗМІ повідомили, що в Підмосков'ї кілер розстріляв двох людей, одним із яких виявився лідер харківської терористичної організації "Оплот" і противник Євромайдану Євген Жилін. Убивство нібито сталося в ресторані "Ветерок" на території елітного селища Горки-2 в Одинцовському районі Московської області. У МВС припускають, що інформація про вбивство Жиліна могла бути спецоперацією ФСБ.  

  Попередній матеріал
  Гранати, міна та набої: СБУ викрила схованку терористів в районі АТО
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – відео

  Шкіряк: Жилін був цінним свідком у злочинах, які здійснювали російські спецслужби на території України

  Поранений супутник Жиліна розповів деталі зустрічі в ресторані – ЗМІ

  ЗМІ виявили зв'язки вбитого під Москвою ватажка "Оплоту" Жиліна із сином Януковича

  Убивство Жиліна: Поранений товариш ватажка "Оплоту" також розшукується в Україні

  В МВС назвали можливі причини вбивства Жиліна

  У МВС припускають, що інформація про вбивство Жиліна могла бути спецоперацією ФСБ