Жванія програв черговий суд щодо громадянства

  Черговий суд за українське громадянство програв депутат Давид Жванія. "Нашоукраїнець" просив Подільський райсуд визнати, що Генеральна прокуратура незаконно робить спроби позбавити його вітчизняного паспорта.
  Таким чином Генпрокуратура отримала право на подальше розслідування кримінальної справи щодо пана Жванії. Відомство на вулиці Різницькій підозрює, що "нашоукраїнець" підробив документи для отримання громадянства України.

  Представники Давида Жванії планують подати апеляцію. При цьому захисник депутата Геннадій Москаль наголошує - Генпрокуратура позбавити пана Жванію громадянства права не має, це компетенцція спеціальної комісії при Президентові.

  Геннадій Москаль, представник Давида Жванії в суді: "Суд прийшов однобоко, я думаю просто не хотів ввязуватись у цей політичний процес і відкрив дорогу до оскарження апеляційного потім до Верховного суду України... Ну, а як комісія рішить? Вона складається з поетів, письменників, незалежних людей. Там мало чиновників. Якби там були підлеглі Секретаріату Президента, тоді б вони проголосували по команді".
  Попередній матеріал
  Чергова будівельна афера: тепер у Вишневому
  Наступний матеріал
  Вночі скликають екстренне засідання РадБезу ООН на прохання Грузії
  Теги:
  Loading...