Facebook / Alena Vlasenko

Журналісти, які виступили з критикою керівництва АТО, зустрінуться з представниками Генштабу

  Міністерство інформаційної політики анонсувало обговорення "особливостей роботи журналістів в зоні проведення АТО" після того, як ряд працівників ЗМІ спільно виступили з критикою роботи керівництва АТО.

  "28 вересня о 12:00 в ІА "Укрінформ" заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова за участі представників ГО "Телекритика" та Інституту масової інформації ініціюють обговорення особливостей роботи журналістів в зоні проведення антитерористичної операції ", - повідомляє сайт Мінінформполітики.

  В заході візьмуть участь представники Генштабу, міністерства оборони, прес-центру АТО, а також журналісти, які працюють в зоні АТО. Мінінформполітики зазначає, що захід відбуватиметься у форматі "off records", тобто учасники не зможуть вести аудіо- або відеозаписи.

  Раніше сьогодні, як повідомляє Телекритика, воєнні кореспонденти українських ЗМІ, які працюють у зоні АТО, влаштували у соціальній мережі Facebook акцію-протест проти обмежень з боку керівництва штабу АТО на висвітлення і зйомку важливих подій на Донбасі.

  Журналісти українських телеканалів опублікували у Facebook фото своїх прес-карт, супроводжуючи їх претензіями до штабу АТО через перепони у своїй роботі. Дописи учасники акції та солідарні з ними громадяни супроводжують тегами "#‎війназато" і ‪"#‎неможнамовчати".

  #війназато#неможнамовчатиНе сприяєте, то хоча б не заважайте Я колись мусила подзвонити 20 людям щоби потрапити в Крим...

  Posted by Дарья Безродная on 25 сентября 2015 г.

  Як розповіла воєнний кореспондент каналу "Інтер" Ірина Баглай, приводом до флешмобу стало позбавлення акредитації журналіста й оператора телеканалу "Україна" Олени Власенко та Олексія Коваленка. "Журналістів телеканалу "Україна" позбавили акредитації, посилаючись на те, що вони нібито засвітили позиції українських військових. Насправді немає ніякої процедури позбавлення акредитації", - заявила Баглай.

  !!!ПУБЛІЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!!!#війназато #неможнамовчатиПрезиденту України Петру ПорошенкуПрем’єр-мініст...

  Posted by Иван Гребенюк on 25 сентября 2015 г.

  Нагадаємо, заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко сьогодні повідомив про те, що Кабінет міністрів полегшив акредитацію та збільшив термін перебування іноземних ЗМІ на території України.

  Попередній матеріал
  Прес-центр АТО: бойовики відкрили вогонь з гранатомету по опорному пункту бійців поблизу Зайцевого
  Наступний матеріал
  На Донбасі знайшли нові рештки загиблих і уламки МН17
  Теги:
  Loading...