фото Facebook / Роман Бочкала

Журналіст відвідав базу "Січі": "Хлопці з опущеними очима, наче чортову гранату кинув кожен з них"

Журналіст Роман Бочкала відвідав базу батальйону "Січ" в Межигір'ї.

Свої враження і фото кореспондент розмістив на власній сторінці у Facebook. Він написав: "Багатьох хлопців із "Січі" особисто знаю по Пісках. Вони билися, як герої! А тепер вони з опущеними очима... Наче чортову гранату кинув кожен з них".

Про затриманого Роман Бочкала розповів таке: "У батальйоні Гуменюка називають "Соколеням", тобто представником молодіжного крила "Свободи". На пікет під ВР Гуменюк відправився не в якості бійця батальйону, а саме як прихильник "Свободи". "Свободи", яка тепер від Гуменюка відхрещується".

На базі журналіст відвідав казарми батальйону: "З одного із цих ліжок Гуменюк встав вчора вранці і відправився на мітинг під ВР. І начебто з правильною ноги встав, розповідають товариші по службі. Без психів і нервів. Ну контужений був. З ким не буває. Одна деталь. Військовий доктор "Січі" розповів, що перед виїздом Гуменюк взяв у нього бинти. Питається, навіщо?"

Свій репортаж Роман Бочкала підсумував так: "Найбільше не хочу, щоб ця мерзенна історія заплямувала чесне ім'я порядних бійців. Стравила одних патріотів з іншими. Мудрості всім нам!"

Попередній матеріал
Жителі Нової Зеландії на референдумі обиратимуть новий прапор
Наступний матеріал
Події під Верховною Радою є запланованою провокацією – Левченко
Теги:
Loading...