5.ua

Жителі Вінниччини скаржаться на асфальтний завод [відео]

  На роботу асфальтного заводу нарікають мешканці житлового масиву Можайки у Вінниці. За їхніми словами, підприємство забруднює довкілля пилом та сажею.

  Люди обурені, що через близкість виробництва до їхніх подвір`їв, у них погіршився стан здоров`я. Місцеві екологи, натомість, заспокоюють жителів. Перевищення викидів в атмосферу є, проте вони незначні. І не можуть завдати шкоди здоров`ю людей. На заводі запевняють, роботу призупинили до переоснащення очисними фільтрами.

  Місцева жителька: Вікна закриваю, двері закриваю начинається алергія, чисотка, я уже не говорю за ті продукти, їх уже можна викинути і купувати нові на базарі".

  Олександр Сорочан, головний державний санітарний лікар м. Вінниці: "Після того, як ми отримали результати лабораторних досліджень перевищення гранично допустимих концентрацій на території, в тому числі і у людей які скаржилися на урядову лінію не було виявлено. було виявлено пиловиявлення вмісту в 1, 36 сотих раза вмісту неорганічного пилу".

  Тетяна Коваленко, диспетчер Вінницького асфальтобетонного заводу: "Ми замовили очисні фільтри, замовили метал для ремонту труби, яка виходить більше всього від неї пилу і проводимо ремонтні роботи".


  Попередній матеріал
  Серія терактів у Багдаді: є жертви
  Наступний матеріал
  Брок засудив поведінку РФ щодо України
  Теги: