5.ua

Жертва «врадіївських ґвалтівників» вимагає мільйон гривень компенсації [відео]

  Матеріальну та моральну компенсацію розміром у мільйон гривень вимагає постраждала від "врадіївських ґвалтівників" Ірина Крашкова. Про це заявив її представник у суді, Руслан Радецький.

  Адвокат Крашкової під час перерви у зісіданні також заявив, потерпіла вже вкотре підтвердила причетність колишніх врадіївських міліціонерів – Євгена Дрижака та Дмитра Поліщука до її зґвалтування, побиття та замаху на вбивство. Нині триває допит свідків зі сторони обвинувачення.

  Руслан Радецький, представник Крашкової: «Ці кошти будуть витрачатися на оздоровлення. Плюс – врахувати потрібно, що працездатність в неї впала. Їй буде важко знайти місце роботи, працевлаштуватися для достойної заробітної плати. І це потрібно враховувати».

  Олексій Гончарук, адвокат Сергія Рябиненка: «Заявила Крашкова, що били її, ґвалтували її Поліщук і Дрижак. А бив її – Рябіненко, при тому, коли ґвалтували Поліщук і Дрижак».

  Нагадаємо, у Миколаєві триває розгляд так званої "врадіївської справи". Трьох правоохоронців та одного таксиста – Євгена Дрижака, Дмитра Поліщука, Михайла Кудринського та Сергія Рябиненка – звинувачують у зґвалтуванні та замаху на вбивство Ірини Крашкової. 26-го червня, згідно з її свідченнями, на неї напали, зґвалтували та намагалися вбити. У лікарні постраждала назвала своїх кривдників. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців. Жоден із підсудних свою провину у скоєнні злочину не визнав. 

  Попередній матеріал
  Адвокати знову вимагають перегляду «газової справи» Тимошенко [відео]
  Наступний матеріал
  Затриманих у Росії екологів можуть звинуватити у перевезенні наркотиків
  Теги:
  Loading...