Голова Донецької ОВЦА Павло Жебрівський Facebook / За Чай.com

Жебрівський: Заява Туки про екокатастрофу на Донбасі шкодить економіці регіону

  Заява заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки про загрозу екологічної катастрофи на Донбасі - це шкода для економіки цілого регіону

  Відповідну заяву зробив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.

  "Журналісти питають, як би я прокоментував заяви Георгія Туки щодо екологічного лиха на Донбасі та необхідності відселення людей. Відповів так: іноді краще мовчати, аніж говорити... Такі заяви, як робить Тука, - це шкода у першу чергу для економіки цілого регіону. Інвестори й замовники і без того - м'яко скажу - обережні, і такі заяви не сприяють їхній впевненості", - написав керівник області.

  Він зазначив, що міністр екології Остап Семерак, який сьогодні відкривав екологічний сквер у Бахмуті, спеціально привіз із собою дозиметр, і особисто перевірив: радіаційний фон у нормі.

  Жебрівський не заперечує, що на Донбасі є екологічні проблеми, але, за його словами, Тука повинен був конкретизувати, що саме він мав на увазі і для яких цілей робив свої заяви.

  "Чи є на Донеччині й Луганщині екологічні проблеми? Безумовно, є. І на контрольованій території ми їх вирішуємо спільно з органами центральної та місцевої влади. Чи затоплюють терористи українські шахти на окупованій ними території? Так. Чи небезпечно це для регіону? Так, ризики є. І якщо Георгій Тука у такий спосіб хотів привернути увагу міжнародної спільноти до цього питання, хай би конкретизував, що саме мав на увазі", - підкреслив очільник області.

  Попередній матеріал
  Померла мати незаконно заарештованого в Криму Ахтема Чийгоза
  Наступний матеріал
  ГУР: В окупованому Криму російські військові відбирають у цивільних землі та руйнують приватні будинки
  Loading...

  Тука спрогнозував, скільки триватиме російська агресія на Донбасі

  Тука: Більшість мешканців Донбасу не збирається їхати в Європу найближчим часом

  Жебрівський розповів, чи хоче Донбас в НАТО

  Екологічна катастрофа на Донбасі: як Мінприроди бореться із загрозою

  В Італії по справі загибелі італійського фотографа на Донбасі затримали українського бійця – ГПУ здивована

  Тимчук: В Кремлі почали прозрівати з того, кого вони "виростили" в окупованому Донбасі