Жебрівський розповів подробиці про блокування військових у Торецьку

Реально блокували військових 30-40 осіб, а не 200

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Погляд" заявив очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Насправді озвучували 150-200 людей, слава річ хороша, але реально там 30-40 людей було. Було досить багато п’яних, і коли вони проспалися, мали зовсім інші настрої. Сьогодні Служба безпеки України та УВС працюють над тим, щоб виявити, бо підозрюємо, що там насправді були люди, які ініціювали оцю всю річ. Зрозуміло, що там притягнуті до відповідальності вісім осіб особливо "р’яних" – це одне, але робота продовжується. Сьогодні туди зайде команда поліції для того, щоб відпрацювати цю територію. Безумовно є проблеми, коли терористи стріляють і якось не потрапляють по військових, а потрапляють по мирних помешканнях – це і в Авдіївці, і в інших населених пунктах. Вони нищать інфраструктуру і спричиняють поганий настрій у мирних жителів", – зазначив Жебрівський. 

Повну версію розмови з Павлом Жебрівським дивіться на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

Нагадаємо, 4 липня близько 22:00 у Торецьку група людей із числа раніше засуджених осіб у стані алкогольного сп'яніння підбурювала місцевих жителів на заворушення. Внаслідок їхніх протиправних дій було перекрито дорогу військовому транспорту, який рухався на позиції по обороні міста.

Попередній матеріал
Штайнмаєр: НАТО має остерігатися повернення конфронтації з Росією
Наступний матеріал
Захисники Трьохізбенки про ворога: "Далі вони не пройдуть!"

Окупанти обстріляли Торецьк, у якому напередодні спробували блокувати колону ЗСУ

У Торецьку місцеві прибічники "русского мира" блокували переміщення військових