Земельний скандал на Закарпатті

  Ужгородські чиновники приватизували земельну ділянку площею більше 26 гектарів, яку використовувало одне з державних підприємств.
  Таким чином, посадовці завдали державному бюджету збитків на суму близько дев`яти мільйонів гривень, повідомили місцеві правоохоронці. Прокуратура області вже порушила кримінальну справу. Втім, в Ужгородській міськраді запевняють - усі звинувачення є безпідставними та спрямовані дискридитувати міську владу.

  Юрій Ліхтей, заступник начальника УДСБЕЗ УМВС України в Закарпатській області: "Ужгородською міською радою та її виконавчого комітету, в інтересах третіх осіб було фактично незаконно передано у приватну власність земельну ділянку розміром бизько 26 гектарів землі. Прокуратурою міста Ужгорода порушено кримінальну справу".

  Олег Подебрій, речник Ужгородської міської адміністрації: "Ця кримінальна справа це черговий крок спрямований на дискридитацію міської влади. Один з перших кроків була кримінальна справа природоохоронної прокуратури аж на 11 мільйонів. Вже на сьогодні ця кримінальна справа луснула в суді і ту кримінальну справу про яку ви кажете, вона також з успіхом лусне при першому розгляді в суді".
  Попередній матеріал
  В Угорщині страйкували транспортники
  Наступний матеріал
  Захоплену піратами яхту з українкою - сфотографували
  Теги:
  Loading...