"Зелений рай" - острів Маврикій [відео]

  Цукровою тростиною заманюють туристів на острів Маврикій, що в Індійському океані. Плантації цієї рослини тут перетворили на музеї.

  "Зеленим раєм" охрестили острів Маврикій. Об`їхати його вздовж і впоперек можна за три години, бо територія країни - близько двох тисяч квадратних кілометрів. Уся ця краса - в Індійському океані.

  На острові - ані отруйних рептилій, ані небезпечних тварин. Хіба що туристам радять не наближатися до мавп, бо агресивні. А от черепахи тут гігантські і "мирні".

  Майже половина території Маврикію - плантації цукрової тростини. З нього і місцевий ром роблять, і світло добувають. А ось колишні цукрові заводи маврикійці не занедбали - перетворили на музеї і тепер водять туди туристів.

  До речі, для туристів відпочинок тут не з дешевих. Готелі - п`ять зірок, доба обраховується сотнями євро.

  Свого часу острів заселели мешканці багатьох континетів. Тепер тут живуть креоли, індуси, китайці, африканці та європейці. Традиція навідуватися на острів з тимчасовим візитом лишилася й досі.

  Шеф-кухар Жером оселився на острові рік тому. Працює у п`ятизірковому готелі. А ще зовсім недавно - куховарив у Кремлі і накривав столи для московських чинів.

  Жером, шеф-кухар: "На много людей, в первую очередь на Медведева. Патриарх, потом господин Путин".

  Каже, годувати президентів - відповідально. Дмитра Медведєва Жером називає гурманом.

  Жером, шеф-кухар: "Он всегда спросил, что он кушает. Он любит рыба очень, сладкое, солёное. Он нормальный".

  Жером ще не знає, у якій країні працюватиме після закінчення маврикійського контракту. Не виключає, що міг би нагодувати й українського президента.

  Жером, шеф-кухар: "Почему нет? Жду приглашения".

  Майкл Лі, шеф-кухар: "Смачно".

  Ще один шеф-кухар - Майкл Лі - теж на острові недавно. Готує кальмари і споглядає океан. Це його надихає, бо роботи на Маврикії - аж надто багато.

  Майкл Лі, шеф-кухар: "Роботи дуже багато, бо на острові немає єдиної маврикійської кухні. Через те, що тут багато культур, уся їжа - це мікс. Звісно, більшість страв - з риби і морепродуктів. Такий собі рибний рай".

  Сутеніє на острові рано. Десь о п`ятій. А вже о шостій на Маврикії - ніч.

  Опісля смачного обіду і не менш смачної вечері маврикійці пускаються в танок. Колоритний, екзотичний, національний, називається Сега - встояти на місці просто неможливо.

  Туристи: "Я думаю, що такий танець повинна попробувати у житті кожна жінка, він додає адреналіну, якусь ізюмінку, і взагалі суперовий".

  Туристи: "Головне у танці - красива дівчина, дуже сильний голос, ну і звісно - запальна музика".

  Анна Мірошниченко, Владислав Каретник, з Маврикію, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Старенька американка виграла у лотерею $600 млн
  Наступний матеріал
  У Філадельфії завалився будинок - рятувальна операція триває
  Теги:
  Loading...