Окупований Крим
Окупований Крим фото Крим.Реалії

Збитковий безтуристичний Крим: як окупований півострів готується до свят

Цього року на декорації до Нового року окупаційна влада у Севастополі витратила удесятеро менше, ніж торік

У Криму окупант завершує останні приготування до святкування Нового року. 22 грудня в Сімферополі відкрили головну ялинку, а в Севастополі на ялинку пропускали через металодетектори. Замість аніматорів з'явилися "казаки". Про таке повідомляє "Крим.Реалії".

Цьогоріч на приготування Севастополя окупаційна влада вирішила багато не витрачати.

"У Севастополі, як завжди, прикрасили центральні вулиці. Цьогоріч витратили порівняно небагато: у 2016-му з бюджету виділили понад 38 мільйонів рублів, а зараз – трохи більше трьох мільйонів. У разі сильних холодів віялові відключення повинні торкнутися Севастополя в останню чергу", – розповідає місцевий журналіст Давид Аксельрод.

Він також зазначає: поки "катастрофічного здорожчання" продуктів харчування до Нового року не спостерігається, тож навряд чи хтось серйозно розраховує заробити на туристах на свята.

Тим часом менеджер українського турагентства "Феєрія мандрів" Сергій Вікарчук зазначає: до деокупації півострова про новорічний туризм у Криму можна забути.

"По роботі в Криму до анексії я пам'ятаю, що на новорічні свята припадав пік туристичних поїздок. Санаторії відповідно планували свою роботу. Зараз, поспілкувавшись із рештою колег з Криму, я можу констатувати, що нинішні свята у плані туризму йдуть "у мінус", – каже Вікарчук.

Він уточнює: "Звичайно, у великих готелях до прийому гостей все готово, на відміну від дрібних. Мені здається, до визволення Криму новорічний туризм не зазнає істотних змін. Якісь росіяни ще їздитимуть до Криму із патріотичних почуттів, але той самий Єгипет у грудні-січні пропонує набагато цікавіші варіанти".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Генштаб назвав безповоротні втрати військових ЗСУ від початку року
Наступний матеріал
Нові правила працевлаштування у Польщі для українців: що зміниться
Loading...