krmjua.org.ua

Завтра у Києві з нагоди свята обмежать рух низкою вулиць

  Зокрема, йдеться про центральні вулиці столиці

  Завтра, 14 жовтня, у зв’язку з проведенням заходів до Дня захисника України низку вулиць столиці завтра буде перекрита для руху транспорту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  "Київська міська державна адміністрація отримала низку заявок від політичних партій та громадських організацій на проведення у центрі столиці мирних масових заходів до Дня захисника України. У зв’язку з цим можливі обмеження руху автотранспорту у місцях їх проведення", – йдеться в повідомленні.

  Зокрема, зазначається, що 14 жовтня вулицю Хрещатик буде перекрито для руху автотранспорту для підготовки та проведення заходів, які відбудуться на Майдані Незалежності.

  Повідомляється, що орієнтовно з 16:00 можливі обмеження руху транспорту у зв’язку з проходженням колони за наступним маршрутом: парк Т. Шевченка – вулиця Володимирська – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності – вулиця Михайлівська – площа Михайлівська.

  Окрім того, з 18:00 до 21:00 передбачається тимчасове обмеження руху транспорту у напрямку: вулиця Лаврська – вулиця Івана Мазепи – вулиця Грушевського – Європейська площа – вулиця Хрещатик – вулиця Михайлівська – Володимирський проїзд. Такі зміни пов’язані з проведенням мирного зібрання та ходи громадян.

  Дивіться також: Український гурт присвятив воїнам АТО дивовижний кавер на пісню Ляпіса Трубецького

  Попередній матеріал
  КС назвав дату розгляду конституційності позбавлення Януковича президентського звання
  Наступний матеріал
  СБУ затримала міжнародних терористів

  "Пісні, народжені в АТО": У Кропивницькому відбувся фестиваль до Дня захисника України

  Український гурт присвятив воїнам АТО дивовижний кавер на пісню Ляпіса Трубецького