Завтра - 9 річниця зникнення Г. Гонгадзе

  День до 9-ї річниці зникнення журналіста Горгія Гонгадзе. Сьогодні свої звіти у справі мають зробити міжнародні журналістські організації а також адвокат вдови загиблого - Валентина Теличенко.
  Георгій Гонгадзе зник 2000-го року року. Торік Апеляційний суд Києва визнав винними у його вбивстві трьох колишніх співробітників кримінальної розвідки - Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича. Їх ув`язнили на 13 років. А 21 липня цьогоріч СБУ затримало ІЩЕ одного звинуваченого - колишнього начальника Головного управління зовнішнього спостереження Олексія Пукача. За версією слідства, саме він з трьома поплічниками 16 вересня дев`ять років тому викрав і убив журналіста у Таращанському лісі на Київщині.

  Завтра увечері на Майдані Незалежності у Києві пройде акція пам`яті загиблих журналістів. З 2005-го її щороку організовують ті, хто особисто знав Георгія Гонгадзе. Рівно о восьмій учасники вшанують пам`ять колег дев`ятьма хвилинами мовчання - за кількістю років від часу зникнення журналіста.
  Попередній матеріал
  Сьогодні КС має оголосити вердикт закону про тимчасові слідчі комісії
  Наступний матеріал
  Тайфун "Коппу" вирує на півдні Китаю
  Теги: