Голову кафедри одеського ВНЗ затримали на робочому місці під час отримання хабаря

  Співробітники СБУ викрили завідуючу кафедрою одного з одеських вищих начальних закладів, яка систематично вимагала гроші зі студентів за захист дипломів

  Посадовець змушувала підлеглих викладачів штучно створювати студентам проблеми зі складанням заліків та іспитів перед захистом дипломних робіт, повідомляє прес-служба СБУ.

  Надалі вона пропонувала студентам допомогти "вирішити питання". Суму "винагороди" завкафедрою визначала індивідуально, залежно від кількості незданих дисциплін під час академічної сесії.

  Співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали викладача на робочому місці під час отримання частини хабара у розмірі 3 тис. грн. Загальна сума, яку мав сплатити студент за безпроблемний захист диплому, складала 10 тис. грн. У кабінеті посадовця виявлено ще майже 4 тис. грн, походження яких вона не змогла пояснити. Відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

  Як повідомляв 5.ua, 15 липня СБУ затримала двох прокурорів, що вимагали $45 тис. за пом'якшення обвинувачення екс-депутату. 

  Попередній матеріал
  Поліція: "мюнхенський стрілець" наслідував норвезького терориста Брейвіка
  Наступний матеріал
  Олімпійська збірна вирушає до Ріо

  На Полтавщині СБУ затримала на хабарі прокурора

  На Кіровоградщині підприємці намагалися вручити слідчому $35 тис. хабара