фото news.bigmir.net

Затриманих російських журналістів передали дипломатам РФ

  Затриманих на Дніпропетровщині російських журналістів телеканалу Міноборони РФ "Звєзда" передали помічнику військового аташе Росії.


  Передача кореспондента Євгенія Давидова і звукоінженера Микити Конашенкова відбулася в присутності заступників Дніпропетровської ОДА та представників преси.

  Під час передачі лікар обласного медцентру повідомив, що в процесі медичного огляду російські журналісти не мали скарг на своє здоров’я та самопочуття. Журналісти також заявили, що не мають претензій до "Правого сектору" та влади Дніпропетровської області. За їхніми словами, весь час після доставки в Дніпропетровськ вони проживали в готелі і на умови утримання та харчування у них скарг немає.

  Нагадаємо, 14 червня, бійці "Правого сектору" затримали біля Покровського блокпосту на Дніпропетровщині двох журналістів офіційного телеканалу збройних сил Росії "Звєзда" – громадян Росії та двох жителів Донеччини, які перевозили медійників до Дніпропетровська. За інформацією "Правого сектору", працівники "Звєзди" таємно знімали блокпости української армії, після чого дані передавали до Москви.

  Попередній матеріал
  Українські силовики не контролюють дві третини держкордону на Луганщині - експерт
  Наступний матеріал
  Завтра на Майдані прощатимуться із померлим від побоїв активістом
  Теги:
  Loading...