Затриманому активісту «Дорожнього контролю» «шиють» кримінал [відео]

  Активісту організації «Дорожній контроль» закидають викрадення автівки. Про це розповіли народні депутати, які намагалися побачити затриманого Андрія Дзиндзю. За інформацією прес-служби «Дорожнього контролю», зараз його вже перевели до СІЗО.

  Дзиндзю та його колег схопили напередодні на одній із київських АЗС. Спецпризначенці витягли людей із машини. Самі активісти розповіли – їм одягли мішки на голову та жорстоко побили. Столичний УБОЗ, куди відвезли затриманих, знайомі та інші учасники «Дорожнього контролю»  заблокували автівками. Коли ж народних обранців, що прибули на місце, не пустили всередину відділку – виникла сутичка. У ній постраждав адвокат Дзиндзі, який так і не зміг зустрітися із підзахисним.

  Ігор Швайка, народний депутат, ВО «Свобода»: «За півтори години перебування народних депутатів, нам вдалося з’ясувати, що, перше – затримано було 3 осіб. Андрій Дзиндзя, Сергій Хаджинов та Сашко Куліковський. Сашко Куліковський нас зустрів, коли ми приїхали сюди. Із Сергієм Хаджиновим вдалося зв’язатися через годину нашого перебування тут і одержати від нього інформацію, що слідчий Могильний допитав Дзиндзю Андрія Івановича, склав протокол по статті 289 – угон транспортного засобу».

  Попередній матеріал
  Кабмін знову пікетують – люди обурені вчорашніми арештами [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайдан стоїть і мітингує попри негоду
  Теги:
  Loading...