Суд фото ubr.ua

Організатора афери "Еліта-Центру" хочуть випустити під заставу 384 млн грн - ГПУ

  Олександр Шахов носитиме електронний браслет

  Суд звільнив з-під варти організатора афери "Еліта-Центру" Олександра Шахова під заставу 384 мільйони гривень. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

  Генеральна прокуратура оскаржить в апеляційному порядку застосування судом до засновника ТОВ "Еліта-Центр" так званого "закону Савченко" та звільнення його з-під варти.

  "За клопотанням сторони захисту ухвалою Подільського районного суду м. Києва 11 квітня 2016 року до Шахова О.О. застосовано так званий "закон Савченко". Його суть полягає в тому, що суди зобов'язані враховувати засудженим кожен день, проведений у слідчих ізоляторах, як два дні відбуття покарання", - йдеться в повідомленні.

  За інформацією прес-служби, йому змінено запобіжний захід з тримання під вартою на заставу в розмірі понад 384 млн 266 тис грн з носінням електронного засобу контролю.

  У зв’язку з незгодою з прийнятим судом рішенням Генеральною прокуратурою України буде внесено апеляційну скаргу до апеляційного суду м. Києва.

  Нагадаємо, у період з вересня 2004 року до лютого 2006 року Шахов (Волконський) О.О організував та очолив організовану групу, до складу якої увійшли Терентьєв А.В. та інші особи. Ця компанія укладала з громадянами договори про пайову участь у зведенні будинків у різних районах Києва. Отримані від громадян-інвесторів кошти в сумі понад 383 млн грн у будівництво так і не інвестували, а привласнили та розпорядилися ними на власний розсуд. Внаслідок будівельної афери "Еліта-центр" у Києві постраждали 1693 особи.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти обстріляли школу в Авдіївці
  Наступний матеріал
  Якщо виборчий закон приймати перед виборами, він стане ще гіршим - Черненко
  Теги:
  Loading...