Фото 061.ua

Запорізького Леніна 29 годин знімали з постаменту

З початку демонтажу минуло більше доби

У четвер, 17 березня, пам'ятник Леніну в Запоріжжі зняли з постаменту. Як передає місцеве видання 061, це вдалося зробити через понад добу (29 годин) з моменту початку робіт із демонтажу. Зазначається, що наразі монумент поставили на газон. Зі світлин із місця видно, що на демонтаж Ілліча прийшли подивитися десятки містян. 

/
/
/
/
/

15 березня в соцмережі Twitter з'явився акаунт "Запорожский Ленин", де він імені Ілліча коментують процес знесення пам'ятника, який простояв у Запоріжжі 52 роки.

Нагадаємо, 16 березня в Запоріжжі почали зносити найбільший в Україні пам'ятник червоному вождю. Підготовка до демонтажу почалася 12 березня. Між прихильниками та противниками знесення тривалий час точилися суперечки. Так, 21 лютого у Запоріжжі автобус "захисників" Ілліча закидали яйцями.

Рішення щодо знесення 20-метрового монумента Леніну було прийнято на сесії Запорізької міськради в лютому цього року. На демонтаж пам'ятника місто витратить майже 200 тисяч гривень. Сьогодні ж до "вождя" під'їхала техніка, і було розпочато демонтаж.

Попередній матеріал
Мотузяник: Минулої доби у зоні проведення АТО загинув військовий
Наступний матеріал
Лідери України та Угорщини поговорили про збереження антикремлівських санкцій
Loading...

У Запоріжжі знесли пам'ятник Дзержинському

Пам'ятник Кірову на Запоріжжі продали через інтернет-аукціон

Художник запропонував свій варіант "декомунізації" пам'ятника Леніну в Запоріжжі (фото)

У Запоріжжі перейменували проспект Леніна