фото mediaavers.com

Запорізька Самооборона прийшла до суду підтримати бійців 51-ї бригади

  Запобіжний захід для бійців 51-і механізованої бригади, які 25 липня опинилися на території Росії, обирав напередодні суд у Запоріжжі.


  Щонайменше сімох вояків із сорока одного вже відпустили під особисте зобов’язання. Бійці повинні перебувати у військовій частині і співпрацювати зі слідством.

  Під приміщення суду прийшли запорізькі самооборонівці. Вони вирішили підтримати бійців, бо вважають їх героями, а не військовими зрадниками.

  Нагадаємо, хлопці з 51-ої бригади кілька тижнів перебували на кордоні з Росією під постійними обстрілами бойовиків. Згодом вони опинилися на території Росіянської федерації, однак за першої ж нагоди знову повернулися до України.

  Обвинувачення закидає їм дезертирство. Бійці ж стверджують: на російській території опинилися не з власної волі.

  "Ну нас, получається, кинули. У нас не було не підмоги, ні харчів, води, нічого. А одного вечора, це перед тим, як ми знялися з того терикону, з мінометного обстрілу всю нашу техніку розстріляли… І командир сказав: хлопці, спасайте свої життя. Ми рішили прорваться, командир остався там" – розповів боєць 51-ї мехбригади Вадим Боднарук.

  Адвокат Тарас Дригайло упевнений у невинуватості своїх підзахисних: "Якщо би вони бажали зрадити нашу країну, вони бі її вже десятки разів зрадили, могли би перейти на бік сепаратистів, мали змогу скористатися пропозиціями Російської федерації отримати статус біженців. Но вони виявили бажання продовжити службу, повернутися до лав наших Збройних сил".

  Попередній матеріал
  Українські бійці зачищають Дебальцеве від залишків терористів
  Наступний матеріал
  Порошенко: Крим не продається, а за збитки підприємств Росія заплатить
  Теги:
  Loading...