5 канал

Заміновані іграшки та суцільні руїни: На що окупанти перетворили Широкине

Широкине: Через обстріли військові сапери ніяк не можуть розпочати розмінування навіть контрольованої силами АТО території

Нескінченні позиційні бої тривають у Широкиному, що під Маріуполем - нині його боронять морські піхотинці. Утім, населеним пунктом ці руїни, в які "колись курортне містечко" перетворив прихід "руського міра", напевно, називати вже не можна.

Офіцер, який супроводжував знімальну групу "5 каналу", розповів, що там, де були укріплення проросійських бойовиків, усе розтрощене артилерійськими обстрілами.

Широкине – надзвичайно небезпечна зона. І не лише тому, що тут чи не щодня точаться бої, а й тому, що тут майже не розміновано. Військові сапери кажуть, міни можна зустріти тут на кожному кроці і не можна піднімати жоден предмет з землі.

Через обстріли військові сапери ніяк не можуть розпочати розмінування навіть контрольованої силами АТО території. Мало не щодня терористи здійснюють спроби прориву. Інтенсивність боїв зростає, розповідають морські піхотинці.

Нагадаємо, що протягом п'ятниці неспокійно було не лише у Широкиному, а й уздовж усієї азовської акваторії поблизу лінії фронту.

"У Водяному використовувалися 82-міліметрові міномети, у Широкиному обстріл вівся з 12-міліметрових мінометів", - зазначив прес-офіцер ОТУ Маріуполь Іван Чміль. 

Дмитро Мороз, Євген Гончаренко з Донецької обл., "5 канал".

Попередній матеріал
Політолог: З приводу Франції у нас справджується все, про що говорили більшовики
Наступний матеріал
Нардеп: На сьогодні є усі можливості повернути до бюджету корупційні кошти Януковича

Нічний обстріл Водяного: У селищі пошкоджені майже усі будинки, мешканці знову без світла

Ситуація на Сході: ворог різко зменшив кількість нічних обстрілів

Штаб АТО: Найбільше обстрілів на Маріупольському напрямку, по Мар'їнці вогонь вів снайпер

Окупанти здійснили 45 обстрілів, гатили з 120-мм мінометів – штаб

На Донецькому напрямку сталися три потужні перестрілки тривалістю по кілька годин – Лисенко

5 канал - трансляція наживо