5.ua

Залізничники відправили на Донеччину понад 35 тонн харчів та медикаментів

  Колектив Південно-Західної залізниці відправив гуманітарну допомогу до пункту короткострокового перебування тимчасових переселенців у Волновасі Донецької області. Про це 21 серпня повідомила прес-служба Укрзалізниці.


  Як зазначено, частина вантажу від колективу Південно-Західної залізниці  залишиться у Волноваському пункті, решту співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області розвезуть у Центри допомоги переселенцям на узбережжі Азовського моря, де лише за офіційними даними перебуває понад 22 тисячі переселенців. 
  "Загалом колектив залізниці відправив мирним мешканцям Сходу понад 35 тонн продуктів харчування та предметів першої необхідності. Окрім цього, залізничники зібрали набір медикаментів для Першотравневого центру первинної медико-санітарної допомоги", - повідомили у відомстві.

  А 22 серпня на Схід України також має прибути колона з гуманітарною допомогою з Дніпропетровська: 200-тонний вантаж містить товари першої необхідності - крупу, борошно, цукор,  рибні та м'ясні консерви, а також дитяче харчування.
  Попередній матеріал
  Швеція також надасть гуманітарну допомогу Донбасу
  Наступний матеріал
  Уряд завершив підготовку до виконання Угоди про асоціацію з ЄС
  Loading...