slovoidilo.ua

Залізничні квитки подорожчають на 10%

  Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") 1 жовтня проведе чергову заплановану індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 10% по відношенню до 2013 року в усіх категоріях пасажирських вагонів, окрім СВ і поїздів категорії "Інтерсіті+".


  Про це на брифінгу повідомив начальник управління аналітики Головного управління перевезень "Укрзалізниці" Микола Топчієв, пише УНІАН.

  Він зазначив, що перше підвищення тарифів на проїзд у пасажирських поїздах на 10% було проведене 8 серпня, а після другого етапу індексації тарифів із 1 жовтня вартість проїзду, навпаки, зменшиться порівняно з тарифами на літні перевезення, оскільки діятиме понижуючий коефіцієнт індексації вартості проїзду залежно від періоду року - 0,93.

  "Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає в дію понижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду в пасажирських поїздах - 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт 1,07", - пояснив Топчієв.

  За його словами, з 1 жовтня вартість проїзду, приміром, у плацкартному вагоні поїзда Київ – Харків (489 км) становитиме 119,97 грн, у купейному – 217,29 грн, тоді як на сьогодні, при дії коефіцієнта по днях тижня 1,0 і по періоду року 1,07 (із урахуванням комісійного збору й вартості постільної білизни), вартість проїзду в плацкартному вагоні цього поїзда становить 124,24 грн, у купейному – 226,04 грн.
  Попередній матеріал
  У столичному метро з'являться кінологи з собаками
  Наступний матеріал
  МОЗ закупило менше чверті запланованого обсягу ліків
  Теги:
  Loading...