Залізничники обладнують криївки та пічки-буржуйки для бійців АТО

  Вантажний контейнер, який залізничники вагонного депо Здолбунів назвали "криївкою", уже став прихистком для воїнів, які беруть участь у військовій операції на сході України. Він має захистити бійців від артобстрілів і слугує для обігріву та ночівлі.

  Про таке повідомляє офіційний сайт "Укрзалізниці".

  Зовні звичайний 20-тонний вантажний контейнер не відрізняється від інших, лише має димар та вентиляційні отвори. Всередині ж – це справжня криївка, площею 16 квадратних метрів, оббита деревом, із патріотичними постерами та дитячими малюнками на стінах, вісьмома двохярусними лежаками, пічкою та електропостачанням. Залізничники вирішили допомогти бійцям також і з обігрівом приміщення, тому на схід криївку відправили зі значним запасом готових дров.

  За словами начальника вагонного депо Здолбунів Йосипа Гаврищака, таке мобільне помешкання військові планують використовувати на блокпостах, закопуючи у глибокий котлован та, за можливістю, накриваючи залізобетонними конструкціями. На обладнання криївки залізничники витратили близько семи тисяч гривень – придбали труби, дошки та електропроводку. Сам контейнер надало керівництво Оперативного центру "Північ", звідки, власне, і звернулися до залізничників з ідеєю створення такого сховку.

  У співпраці з військовиками, вагонники зі Здолбунова планують і надалі працювати задля допомоги фронтовикам як із криївками, так і з буржуйками, яких на підприємстві вже виготовили понад п’ятдесят. Роблять переносні печі також і у вагонному депо Клепарів Львівської залізниці – звідси на фронт відправили ще з десяток буржуйок.

  Попередній матеріал
  В Іспанії бізнесмен-невдаха спробував підірвати штаб-квартиру правлячої партії
  Наступний матеріал
  Напередодні вночі російські терористи обстріляли ще 5 населених пунктів