Закриття шкіл у Макіївці додало проблем учням та їхнім батькам [відео]

  Шкільна проблема на Донеччині. Колишні учні вже закритих україномовних шкіл із проблемами добираються до навчальних закладів, куди їх перевели. Шкільних автобусів бракує, зупинки для них необладнані - скаржаться батьки.

  Зупинка шкільного автобусу – навпроти міського ринку. Про те, що тут має зупинятися транспорт для дітей - немає жодного знаку. Відсутні також світлофори та пішохідні переходи.

  Автобус за дітьми приїжджає двічі. О 7.30 забирає старші класи. Через годину - початкові. Графік встановили, бо всі охочі одночасно в автобус не поміщаються. Утім, шкільним транспортом забезпечили лише тих учнів, які обрали навчальні заклади рекомендовані управлінням освіти. Ті ж учні, кому батьки добирали школу на власний розсуд, змушені добиратися до неї самотужки.

  Нарікають батьки й на невідремонтовані дороги до шляху знань. Їх місцеві чиновники обіцяли залатати до початку навчального року. І кажуть - що усе зробили за графіком.

  Батьки учнів ліквідованих шкіл звернулися до уповноваженого Президента України з прав дитини.  Просять його відреагувати на порушення макіївських чиновників.

  Чотири україномовні школи в Макіївці закрили навесні рішенням місцевих депутатів. Цю оптимізацію батьки досі оскаржують у судах. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал


  Попередній матеріал
  Сьогодні через особливу дату відбулись десятки тисяч весіль по всьому світі
  Наступний матеріал
  День незалежності Польщі: у Варшаві відбулися масові заворушення
  Теги: