Захисники Мар'їнки 5 канал

Захисники Мар'їнки: Ми цілодобово готові до наступу

Через постійну зміну на позиціях терористичних формувань – важко прорахувати їхню тактику

У Мар'їнці ситуація дещо заспокоїлася. Ворог застосовував лише стрілецьку зброю. Втім, якось прорахувати логіку дій російсько-терористичних військ важко, бо характер дій залежить від тих, кого завели на ротацію по той бік фронту.

Цей тиждень для української армії на позиціях у Мар'їнці видався незвично спокійним. Минулої ночі, кажуть вояки, не замовкала лише стрілецька зброя бойовиків. Минулої неділі ворог обстріляв армійців із мінометів. Відтоді великий калібр терористи не застосовували, стверджують військові. А от ворожі диверсійні групи у розвідку ходять.

"Намагаються мінами крити, щоб ДРГ підходили, в основному так… Вони підходять на 30-40 метрів і починають по нам працювати… В основному група з 3-5 чоловік", – розповідає військовослужбовець ЗСУ "Удав".

Назвати нічні атаки на Мар'їнку короткотривалими важко, адже, як стверджують українські військові, тривати вони можуть по дві-три години. Часта у бойовиків і ротація, армійці розповідають. На деяких позиціях терористи не затримуються і двох тижнів.

Саме через постійну зміну на позиціях терористичних формувань важко прорахувати їхню тактику, розповідають армійці. "Приїжджають різні підрозділи і по-своєму думають, як стріляти… У них там стоять танки, САУ. Ну буває з САУ рідко стріляють, 152-й калібр", – розказує боєць "Британець".

Цілодобове спостереження і укріплення власних позиції – так використовують тишу українські війська у Мар'їнці. "Цілодобово готові до наступу їхнього. Якщо воно буде. Чекаємо. Самі не відкриваємо ні вогонь, ні навіть у відповідь, хоча вони порушують (режим тиші – 5.ua). Ми до усього готові", – розповідає військовослужбовець Денис.

Сергій Барбу, Сергій Клименко, "5 канал"

Попередній матеріал
Луценко повідомив, коли судитимуть Януковича
Наступний матеріал
#22PushupChallenge на підтримку воїнів АТО набирає обертів
Loading...