5.ua

Захисники тварин пікетують МВС [відео]

  Активісти заявляють про щоденні випадки масового отруєння та насильства над тваринами. А ще скаржаться на бездіяльність міліціонерів. Мітингарі вимагають закрити доступ до інтернет-ресурсів, які пропагують жорстокість до безпритульних собак, та притягнути до відповідальності убивць тварин.

  Тамара Тарнавська, захисниця тварин: «Ми ж всі знаємо в обличчя цих шкуродерів, і влада знає. Ми їм пишемо, ми їм навіть посилаємо мобільні телефони і адреси  - нічого не діється. Тому що влада зацікавлена в тому і вона прикриває, кришує цих людей, щоб вони, фактично, очищали вулиці міста від безпритульних тварин».

  Ксенія Гончаровська, захисниця тварин: «К сожалению, известны сегодня уже случаи, когда начинается война не только этих живодеров с беззащитными животными. , а это война начинается уже с теми, кто защищает этих животных . когда в органах приводят человека, условно, дают данные, кто и что желает плохого с животными, то потом зоозащитники страдают. Мы знаем случаи, когда защитники попадают в больницы».

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Мельника можуть депортувати зі США
  Наступний матеріал
  Сирія звинуватила Туреччину у нагнітанні конфлікту