5.ua

Захарченко обіцяє нові арешти за бійку на Банковій [відео]

  Нові підозрювані з’явилися у справі про масові заворушення на Банковій 1-го грудня. Їх затримають уже найближчим часом, заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Чи буде серед затриманих лідер «Братства» Дмитро Корчинський, якого бачили у натовпі – урядовець не уточнив. Але наголосив, що той брав активну участь у події.

  Міністр нагадав, що за участь у заворушеннях і нападах на «Беркут» затримано вже 14 мітингувальників. На запитання кореспондента 5-го каналу – чому досі не затримано жодного беркутівця за побиття учасників акції та журналістів – Віталій Захарченко відповів, що триває розслідування й поквапився до виходу. Після цього медійникам показали відео, на якому видно, як мітингувальники нападають на «Беркут». Під час прес-конференції Віталій Захарченко також заявив, що не збирається у відставку та закликав не блокувати адмінбудівлі та не погрожувати правоохоронцям і суддям.

  Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ: «Сьогодні у виступах політиків є заклики щодо складання списків ворогів Євромайдану, що не виключає можливості висловлювання проти них чи їхніх родичів погроз. В цьому переліку – судді, працівники «Беркуту», слідчі тощо. Подібні погрози  відповідно до чинного законодавства вже є складом злочину і тягнуть за собою кримінальну відповідальність».

  Попередній матеріал
  Новина від Азарова: мітинги заважають євроінтеграції (оновлено)
  Наступний матеріал
  «УДАР» складає список чиновників, які протидіяли Євромайдану
  Теги:
  Loading...