Загиблих моряків "Нафтогазу-67" сьогодні ховають на Батьківщині

  У красногвардійському районі Криму поховали Олександра Піскунова - моряка з "Нафтогазу 67", який затонув у Південно-Китайському морі.

  Похорон відбувся в рідному села Олександра. Віддати йому останню шану прийшли близько тисячі людей - рідних, друзів і колег. Олександру було 33 роки, в нього залишилася 12-річна дочка. Ще одного загиблого, тридцяти однорічного матроса Олександра Кардаша, ховають у Миколаєві.

  Юрій Авдєєв, речник ДАТ "Чорноморнафтогаз": "Государство на себя взяло обязательства для оказания помощи семьям моряков, пострадавших в катастрофе в Южно-Китайском море нашего судна "Нефтегаз-67". Решением правления ГАО "Черноморнефтегаз" выделено по 100 тысяч гривень каждой семье членов экипажа. Это единовременная помощь".

  Тіло третього знайденого моряка досі перебуває в одному з моргів Гонконгу. А доля ще 15-ти членів екіпажу судна "Нафтогаз-67" залишається невідомою. Шестеро моряків, яким вдалося врятуватися після катастрофи, обіцяють бути у Гонконгу доти, доки водолази не знайдуть усіх їхніх товаришів.

  Нагадаємо, український корабель затонув 12 днів тому у Південно-Китайському морі після зіткнення з китайським судном Яохаї. Отримавши пробоїну діаметром 4 метри, "Нафтогаз-67" затонув за лічені хвилини. Українські моряки твердять, що китайські колеги одразу залишили місце катастрофи і не надали жодної допомоги. Розслідують причини цієї трагедії і китайські, і українські фахівці.

  Попередній матеріал
  Луценко обнародовал свою декларацию о доходах
  Наступний матеріал
  Перша європейська космічна "вантажівка" сьогодні пристикується до МКС
  Теги:
  Loading...