ngu.gov.ua

Загиблий під Радою боєць Дебрін не прослужив у НГУ і півроку

  Загиблого від осколкового поранення під час сутички біля Верховної Ради бійця Нацгвардії звали Ігор Дебрін і в НГУ він не прослужив і півроку.

  "Ігор народився в 1990 році в Херсонській області. У квітні 2015 року був призваний херсонським військкоматом і направлений для подальшого проходження строкової служби у військову частину №3027 НГУ", - йдеться у повідомлені на сайті Нацгвардії.

  До призову Ігор разом зі своїм батьком працював на машинобудівному заводі, повідомляє "Новое время".

  Також на своїй сторінці у Facebook про загиблого Ігоря Дебріна написав і Артем Шевченко, речник МВС України. "Старший солдат, Ігор Анатолійович Дебрін, строковик з Херсонської області. Боротьбою за ідеали якої, напевне, прикривав свої злочинні дії той, хто кинув гранату під ВР. Її уламок увійшов в районі серця воїна з лівого боку, у місце, найменш захищене бронежилетом. У квітні 2015 році Ігор був призваний херсонським військкоматом і направлений для подальшого проходження строкової служби у військову частину № 3027 Нацгвардії України. Вічна пам'ять герою і вічна ганьба його вбивці, якого не омине кара закону і кара Божа", - написав Шевченко.

  Нагадаємо, вранці 31 серпня біля Ради зібралися активісти, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. Потім під радою почалися сутички, в результаті яких були травмовані правоохоронці та загинув Ігор Дебрін від осколку розірваної гранати.

  Попередній матеріал
  ЄС про децентралізацію влади в Україні: Насильство не може поставити під загрозу цей процес
  Наступний матеріал
  "Радикальна партія" хоче ініціювати референдум щодо статусу окупованої території
  Loading...