Аварія на колекторі у Полтаві \"Полтававодоканал\"

Загроза екологічної катастрофи: На колекторі у Полтаві сталася аварія

Близько третини каналізаційних мереж міста знаходяться в аварійному стані

У Полтаві через аварію на колекторі, що знаходиться на вул. Південній, частина жителів міста періодично отримує воду погодинно, повідомляє прес-служба КП ПОР "Полтававодоканал".

Відзначається, що ситуація на колекторі – критична. Ремонтники цілодобово працюють на аварійному колекторі, запобігаючи екологічній катастрофі. Подібні ситуації в Полтаві виникають не вперше.

"Близько третини каналізаційних мереж міста вичерпали термін експлуатації і знаходяться в аварійному стані, це обумовлює виникнення аварійних ситуацій, які супроводжуються можливими "провалами", наслідки яких важко передбачити", – йдеться в повідомленні.

/
/
/
/
/
/
/

Аварійна ситуація на колекторі по вул. Південна робітниками служби водовідведення була виявлена ще на початку вересня. При обстеженні було зроблено висновок про те, що під впливом корозії повністю зруйновано цілий інтервал залізобетонної труби. Цей колектор був запущений в експлуатацію в далекому 1929 році і є найстарішим у місті. Він приймає стоки з центральної частини міста (вул. Шевченка, Небесної Сотні, Стрітенської, Пушкіна, М.Дмітрієва та інш.).

"На жаль, частковий ремонт місць аварій власними силами підприємства не дає сталого позитивного результату, майже одночасно виходить з ладу мережа не в одному місці, а по всій своїй довжині. В питанні проведення таких складних робіт підхід має бути комплексним, за рішенням цієї проблеми стоять значні кошти, яких так бракує підприємству", – пояснюють у "Полтававодоканалі".

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві через пожежу з мотелю довелося евакуювати людей.

Попередній матеріал
Президент України представить нового голову Київської ОДА - відео
Наступний матеріал
В аеропорту "Київ" затримали чоловіка, якого розшукує Інтерпол – ДПСУ
Loading...

Штовханина та пожежа: у Полтаві з мотелю довелося евакуювати кількох людей

На Полтавщині затримали численну групу викрадачів авто, до якої входили поліцейські