5.ua

Заарештованого львівського фотографа пропонють узяти на поруки 100 відомих львів’ян [відео]

   

  Із такою ініціативою до громадських діячів, журналістів, представників шоу-бізнесу звернувся міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, активіста Євромайдану арештували незаконно. Нагадаємо, 9 грудня Олега Панаса затримали правоохоронці за рішенням Шевченківського суду Києва. Фотокору інкримінують п’ять статей! 10 грудня для нього суд обрав запобіжний захід, два місяці перебування під вартою.

  Олександра Коваль, Президент ГО «Форум видавців»: «Я думаю, що зараз наші зусилля мають бути зосередженні на тому, щоб звільнити всіх неправно затриманих. І вже після цього висувати наступні вимоги до влади».

  Назар Савко, співак: «Ми тут заради тільки підтримки. Допомогти чим можемо. Якщо підписом – то прекрасно. Ми згуртуємось всі разом і обов’язково досягнемо якогось результату, який все ж таки витягне нашого колегу з того ярма, в яке він попав».

  Андрій Садовий, міський голова Львова: «Ситуація напружена. Зараз задача надважлива, щоб Олег Панас був на свободі тому що то, що я подав - заяву як міський голова плюс депутати Верховної Ради у суді першої інстанції до уваги не взяли. Зараз пані Тетяна адвокат систематизує всі матеріали і подає апеляцію. Будемо боротися, щоб в апеляції його відпустили». 

  Попередній матеріал
  Кожара вважає винятковим заходом залучення іноземних посередників до розв’язання ситуації в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Різдвяний вертеп встановлюють на Майдані Незалежності [відео]
  Теги:
  Loading...