За спробу захисту парку від вирубки харків`ян заґратують на 15 діб

  П’ятнадцять діб за спробу захистити харківський парк. Дзержинський суд виніс вирок двом природозахисникам, які намагалися завадити вирубуванню дерев. Представники Феміди визнали їх винними у злісній непокорі міліції. Проте адвокат затриманих вважає рішення замовним і збирається його оскаржити.

  Борис Захаров, адвокат, правозахисник: "Суд виніс рішення про притягнення до адміністративної відповідальності Черенги і Яворницького. Притягнення до адміністративної відповідальності - адмінарешт на 15 діб. Це абсолютно несправедливе і неправомірне рішення, тому що ніякого опору вони не чинили, ніякої злісної непокори там не було. Це рішення я вважаю сенсаційним і замовним".

  Нагадаємо, під час вирубування просіки у Харківському парку імені Горького протягом двох останніх тижнів відбувалися сутички між захисниками природи і виконавцями робіт. Телекамери зафіксували участь у бійках людей у чорному одязі з бейджами "Муніципальна охорона" і без них. За словами учасників акцій протесту, міліція у бійки не втручалася, однак затримувала лише активістів акції, а також правозахисників.

  Попередній матеріал
  МВФ занепокоєний швидким зростанням зовнішнього боргу України
  Наступний матеріал
  ПОМЕР ОЛЕКСАНДР ЗІНЧЕНКО
  Теги: