zdolbuniv.com

За побиття активістів в Одесі нестимуть відповідальність 14 міліціонерів

  Одеська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження через перевищення повноважень співробітниками міліції в неділю під час інциденту на концерті співачки Ані Лорак в Одесі.


  Про це під час брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Працівники одеської міліції перевищили необхідні заходи застосування сили, коли відбивали атаку протестувальників. Наразі порушено кримінальну справу в Одеській обласній прокуратурі", - сказав він.

  Радник міністра уточнив, що кримінальне провадження відкрито за статтею про перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів.

  Також він нагадав, що міліція розслідує кримінальне провадження у зв'язку з подіями в Одесі за фактом хуліганства і проводить своє службове розслідування щодо дій правоохоронців.

  "Усіх працівників міліції, які надмірно використали силу, з порушенням законодавства, а саме били протестувальників, які лежали, били гумовими палицями по головах, буде звільнено з органів міліції та притягнуто до відповідальності, яку визначать прокуратура і суд", - наголосив Геращенко.

  За його інформацією, через побиття правоохоронців, до МВС звернулися четверо громадян. Також було побито одного з міліціонерів.

  Він зазначив, що співробітники міліції мають право застосовувати силу, але не повинні перевищувати своїх повноважень, як це було в даному випадку. Нині, за його словами, міліція збирає відеозаписи - як оперативне відео, так і відео учасників події.

  "На сьогодні ми нарахували 14 співробітників міліції, які перевищили заходи, необхідні для заспокоєння цієї ситуації", - сказав Геращенко.
  Попередній матеріал
  На територію РФ перейшов 171 військовий - РНБО
  Наступний матеріал
  Вісім чернігівських танкістів залишаються в полоні терористів
  Теги:
  Loading...